Interierové dveře – Braga

Dveře i obložkové zárubně jsou vyráběny nejmodernější německou technologií, která umožňuje potažení dveří laminátem nebo folií “jedním tahem” – nevznikají žádné lepené spoje. Kostru dveří tvoří pevný rám se zaoblenými hranami. Do dveří Vasco Doors se zásadně používá tvrzené sklo ESG (čiré broušené nebo mléčné). Dveře jsou vybavenny 3ks stříbrných pantů a zámkem dle výběru (klíč, WC, FAB).
Interiérové dveře Vasco Doors lze vyrobit jako dveře jednokřídlé otočné, dvoukřídlé otočné, jednokřídlé pousuvné či dvoukřídlé posuvné. Posuvné dveře se vyrábějí podle takových rozměrů, aby byly použitelné pro stavební pouzdra Eclisse či JAP. Pokud nezamýšlíte dveře použít do stavebního pouzdra, lze k nim přiobjednat tzv. posuvný systém, který obsahuje garnýž, kolejnici a dorazový hranol a tak lze dveře zavěsit před stavební otvor.

 

Interierové dveře – Braga lze vyrobit bezfalcově i jako posuvné dveře

Interiérové dveře Vasco Doors rozlišují 2 kategorie, které se od sebe liší rámem, sílou výplně a povrchem.
1) Do první kategorie spadají dveře Faro, Lisbona, Madera a Porto. Tyto dveře hrají první ligu ve světě dveří. Disponují silným rámem, který je tvořený masivem v kombinaci s MDF materiálem, což zajistí maximální pevnost a dlouholetou stabilitu dveří. Povrch dveří tvoří CPL laminát, který je charakteristický vysokou odolností proti mechanickému poškození. Dveře jsou tak vhodné do náročných interiérů, kterými mohou být školy, nemocnice atp.
2) Do druhé kategorie spadají dveře Braga, Tango a Santiago. Rám dveří se vyrábí z MDF materiálu, který svou pevností vyhrává nad běžně používanými materiály, jako jsou např. papírová voština, dutinková dřevotříska atp. Povrch dveří tvoří kvalitní folie v různých dřevěných dekorech. Předností těchto dveří je moderní design a nízká cena. Tyto dveře jsou vhodné do běžných interiérů, jako jsou byty, domy, kanceláře.
 
Výrobce dveří a cena

 

Výrobce Vasco Doors
Dostupnost U Vás 14 – 21 dní
Cena od 3.293,- Kč / ks (bez DPH)

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH
Identifikace modelu dveří dle dekoru
3D fólie Decor Design (473, 474, 475, 476, 661, 676, 679, 682, 690,)
Fólie Decorativ (910)

Fólie DECORATIVE : od 3.293,- Kč / ks (bez DPH)

3D fólie DECOR DESIGN : od 3.467,- Kč / ks (bez DPH)

 

Modely Dveří

Dekory dveří