pozadí stránky

Konstrukce dveří Vasco Doors

Montáž si domluvte na nejbližší provozovně naší společnosti, kontakty naleznete zde

Jedinečné dveře vyrobené z masivního dřeva, MDF materiálu – středně hustá vláknitá deska vyráběná převážně ze smrkových vláken a laminátu CPL – odolný materiál vyrobený na bázi laminátové pryskyřice při vysoké teplotě a tlaku. Dveře vyrobené v kombinaci těchto materiálů spolu s precizním zpracováním přináší velmi vysokou odolnost a stabilitu tvaru.

Dveře i obložkové zárubně jsou vyráběny nejmodernější německou technologií, která umožňuje potažení dveří laminátem nebo folií "jedním tahem" – nevznikají žádné lepené spoje. Kostru dveří tvoří pevný rám se zaoblenými hranami. Do dveří VASCO DOORS se zásadně používá tvrzené sklo ESG (čiré broušené nebo mléčné). Dveře jsou vybaveny 3ks stříbrných pantů a zámkem dle výběru (klíč, WC, FAB).

Interiérové dveře VASCO DOORS lze vyrobit jako dveře jednokřídlé otočné, dvoukřídlé otočné, jednokřídlé posuvné či dvoukřídlé posuvné. 

DVEŘE Z MASIVNÍHO DŘEVA  

Konstrukční prvek je tvořen spojením 3 vrstev materiálu. Důkladně vysušené a opracované dřevo z jehličnatých stromů tvoří základ konstrukčního prvku. Stabilizační vnitřní vrstva je provedena z materiálu MDF. Celý prvek je souměrně potažený dekorativním laminátem CPL. Tím je docílen produkt, který má lepší vlastnosti než masivní dřevo, neboť jsou z něj odstraněny veškeré vady dřeva (jako například velké suky). Díky kombinaci zmíněných surovin a preciznímu zpracování disponuje rám dveří VASCO DOORS velmi vysokou odolností (nekroutí se), stabilitou tvaru a rozměru (nerozpíná se).

Tato masivní výplň zcela nahrazuje běžně používanou papírovou voštinu či odlehčenou dřevotřísku.

V nabídce jsou dveře řady FARO, LISBONA, MADERA, PORTO A VENTURA


 

 
DVEŘE S RÁMEM Z MDF MATERIÁLU  

Pokud neplánujete využívat dveře VASCO DOORS v prostorách s vysokým mechanickým zatížením (jako jsou například nemocnice, školy atp.), ale například v domech či bytech, chalupách nebo kancelářích, potom je možnost vybrat dveře s povrchem dekorativní fólie a rámem vyplněným MDF materiálem. Tento typ dveří disponuje širokým výběrem dekorů a nízkou cenou.

Tato výplň zcela nahrazuje běžně používanou papírovou voštinu či odlehčenou dřevotřísku.

V nabídce jsou dveře řady BRAGA, IBIZA, SANTIAGO, ARVIKEVORA .


 

 
Fb