Obložkové zárubně Vasco Doors

V naší nabídce naleznete kvalitní obložkové dveře a zárubně značky Vasco Doors. Čím si Vás získají? Především svým elegantním vzhledem. Jednotlivé dílce obložkových zárubní jsou potaženy jedním tahem, čímž nevznikají lepené spoje. Hrany oblžokových zárubní Vasco Doors jsou zaoblené, což nejen že vypadá lépe, jsou i bezpečnější. Obložkové zárubně mohou být foliované nebo potažené CPL laminátem. Zárubně dveří jsou vyráběny z MDF materiálu, nikoli z klasické dřevotřísky a jejich regulovatelnost umožňuje umístění na stěny o tloušťce 75mm, až 600mm.

Obložkové zárubně na míru

Naše zárubně můžete použít u zdí o síle od 75 do 440 milimetrů, přičemž k mání jsou ve dvou základních úpravách podobně jako naše interiérové dveře, které proto vhodně doplňují, protože se vyrábějí ve stejných dekorech. Už proto je vhodné pořídit si dveře a obložkové zárubně najednou, vyhnete se tím i potížím, kdy by například zárubně od jiného prodejce neseděly úplně přesně. Stejně jako dveře si můžete také zárubně pořídit buď potažené CPL laminem nebo levnější, ale rovněž pohledově příjemnou fólií. Základem zárubní je v obou případech kvalitní MDF deska, která zajišťuje tvarovou stálost a výdrž zárubní. K příznivému dojmu přispívají obložkové zárubně i díky jemně zaobleným hranám.

 

Obložkové zárubně VASCO DOORS Vám umožňují vybrat si vhodnou zárubeň pro Vaše dveře a tím jim poskytnout pevné usazení a atraktivní a moderní vzhled. Vybrat si můžete ze dvou materiálů, a to buď MDF (středně hustá vláknitá deska), nebo CPL (střednětlaký laminát). Při výběru zárubní zohledněte sílu zdi a šířku Vašich dveří. Také zohledněte dekor dveří, který by měl být stejný, jako dekor zárubní. Značka VASCO DOORS nabízí pestrou nabídku dekorů kvalitních obložkových zárubní pro Vaše dveře, ať už posuvné, či klasické křídlové. 

Data map
Data map ©2017 Google
Data mapData map ©2017 Google
Data map ©2017 Google
Mapa
Satelitní

Kontaktujte nás

Podlahy Šťastný

Město : Praha 2
Ulice : Slavíkova 29
Telefon: + 420 727 945 909